Postovani, imam velikih problema sa mokracnim kanalima naime c´vec duze vremena se mucim sa tim problemom. Kada idem u toalet imam osijecaj peckanja i jako malo okrim a jako cesto i imam jako zutu i mutnu mokracu. . . Vec sam bila kod lekara i to ri puta prvo su mi dali neki prah od kojeg mi nije bilo nimalo bolje posle sam pila antibiotike pet dana dva puta dnevno po 1gr cim sam prestala da pijem posle dva dana opet isto pa sam pila sirup od brusnice i nista. . . Naime vadila sam urin i znam da je tamo pisalo 100. 000 mg bakterije nisam tacno sigurna dal je mg ili nesto drugo uglavnom je to bio tacan sadrzaj bakterija u urinu lekar je rekao da je to jako puno. . . Dali se ja moram obratitit specijalisti tacnije urologu ili postoji neki antibiotik koji to leci jer do sada nisam imala srece sa lijecenjem hvala vam prijatno

    Odgovoreno: 13. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Lecenje treba da bude po antibiogramu, pa se obratite urologu sa svim
      nalazima koje imate.
      treba i da uzimate dosta tecnosti.
      posle antibiotske terapije mozete nastaviti sa probiobalance,
      paraproteksom i omega 3.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com