Postovani, imam problem sa smanjenom erekcijom, a nekad je uopste nemam. Savetuju mi neke od lekova, cijalis itd. Zanima me da li je taj lek opasan za mene posto sam pre 8 godina doziveo mozdani udar, sa smanjenim funkcijama ruke i noge. Mozete li vi da mi pomognete sa nekim savetom jer sam vec u panici posto nemogu da imam odnose sa mojom devojkom.

    Odgovoreno: 09. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Pravilo je da pre upotrebe inhibitora pde5 /cialis, levitra, viagra/,
      kardiolog da zeleno svetlo za njihovu upotrebu.
      to je za vas obavezno zbog inzulta koji ste imali.
      pored ovih preparata za ed ima jos mnogo preparata/potrazite ih na internetu/.
      najbezbedniji su panax ginseng, vitalman. Caps. Polinesian noni. . .
      vidite sajtove koje sam davao u ranijim odgovorima.