Postovani doktore dobio sam nalaz da imam malo hlamidije (5 hlamidijalnih tela) u uretalnom traktu. Zanima me do koje granice je normalno odnosno, da ne mora da se leci!

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Imunofluorescentnim testom se najcesce dokazuje chlamidija.
      nalaz kos vas govori da u vidnom polju na specijalnom mikroskopu ima
      chlamidije koje su prebojene fluorescentnom bojom sto znaci da je nalaz pozitivan,
      i da treba da se lecite.