Imam problema sa mokrenjem, odnosno imam osecaj da mi je besika puna i tera me da mokrim a nemem sta da izmokrim. . . . . . . . . Imam dosta sluzi u urinu, malo bakterija ali nalaz ne pokazuje patogene bakterija. . . . . . Sve ostalo je ok osim sto je broj leukocita 15-20. . . . . . . Molim za pomoc. . . . Sta moze biti obzirom da kazu da nije bakterioloska infekcija. . . . . . . . . . .

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Leukociti u sedimentu urina preko pet su znak infekcije.
      kod vas su od 15 do 20. Znaci urinokultura i lecenje po antibiogramu, uz obavezno koriscenje i probiotika uz antibiotik.