Postovani, tokom seksa mi je napukla resica i to u donjem dijelu i krvarilo je. Da li se to moze nekako produziti ili je ipak potreban operacioni zahvat, naime mogu da navucem kozicu preko glavica bez ikakvih bolova i mislim da ipak nije fimoza. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Potreban je uroloski pregled da se tacno vidi sta je posredi.
      pretpostavljam da je pukao frenulum a on bi trebao hirurski da se
      zbrine jer se inace stvara oziljak koji posle cesto puca.