Ima skoro godina dana kako mi se povremeno a u zadnje vreme i sve cesce javlja problem sa erekcijom. Relativno tesko je postizem, a desava mi se i da tokom seksa izgubim erekciju. Imam jutarnju erekciju, ali nije kao sto je bila.

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Problem koji se cesto javlja u nekom periodu zivota skoro kod svih ljudi.
      pokusajte da nadjete uzrok toga pa u tom pravcu radite.
      izbegavajte stresove, zivite mirnije. Hranite se pravilnije. Izbegavajte pusenje i alkohol.
      mozete koristiti biljne preparate: panax ginseng, vital man, rhodiolin, omega 3.
      u krajnjem slucaju cialis, levitru.