Imam problem jedan koji traje wec duze wrijeme. Naime, osjecam weliki swrab na penisu, nekada na glawicu nekada na stubu penisa. Pojawljuje se crwenilo koje po malo wlazi. Bio sam kod urologa i ropisao mi je kremu didermal koja mi zaista pomaze ali ne na duze wrijeme wec samo na par dana nakon cega se simptomi opet pojawe. Molio bih za neki odgowor koji bi mi pomogao. Hwala doktore.

    Odgovoreno: 05. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Tri meseca paraproteks, probiobalance, rhodiolin i omega 3.
      o predlozenim preparatima se informisite na sajtovima koje sam dao u
      prethodnim odgovorima.