Pojavilo mi se crvenilo na glavicu penisa i osecao sam svrab, nakon uradjenog brisa pronadjen je enterococcus faecalis. Koristio sam panklav od antibiotika, i lokalno rivanol rastvor u kombinaciji sa hloramfenikolom 5% , pa kasnije i penicilin mast, takodje pijem caj od brusnice ali rezultata nema. Postoji li neka mast ili bilo sta sto moze da mi pomogne da resim ovaj delikatan problem posto mi nista od navedenog nije pomoglo.

    Odgovoreno: 05. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Mpzete pokusati sa triderm mascu a uzimajte paraproteks tab, probiobalance tab
      i omega 3 kaps. Mozete ih koristiti 2-3 meseca.
      informisite se o njma na www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com