Poštovanje, imam 29 god. I primetio sam da imam problem sa erekcijom i da mi to stvara problem da spavam sa devojkom. Često mi se dešava nepotpuna erekcija, a nekad bude sve ok. Naime, erekcija postoji uvek ali nije dovoljna za odnos ili traje kratko pa se odnos mora prekinuti, a opet mi se dešava npr. Kad nisam sa devojkom da imam normalnu punu erekciju. Nisam nikada imao nikakve polne bolesti. Molim vas da mi pomognete oko ovog problema. Hvala

    Odgovoreno: 04. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa fitopreparatima: panax ginseng, vital man, rhodiolin.
      pripomazite se cialisom.
      pokusajte akupunkturom. I na kraju klinicki psiholog.