Radi veoma cestih bolova u levom slabinskom predelu i tamnije mokrace neprijatnog mirisa predlozeno mi je da uradim urinokulturu i ultrazvuk bubrega. U mokraci mi je pronadjeno >100000/ml escherichia coli. Nalaz uz. Je: u desnom bubregu vidi se nekoliko sitnih perioijelicnih cista. Sa ginekoloske strane je sve ok. Lekar opste prakse kod kog se lecim je rekao da je to normalno i da nema potrebe da idem kod specijaliste. Napominjem da i dalje imam prilicne bolove ukoliko se malo duze krecem ili stojim. Molim vas za savet i misljenje. Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Eserihiju koju imate morate leciti.
      vas doktor neka dobro proceni situaciju na bubrezima jer je verovatno da imate
      pijelonefritis levog bubrega gde i opisujete bolove.
      uostalom idite i privatno kod urologa.