Potovani, imam problem sa escherichiom coli, urino kultura je pokazala 10 000 000 cfu/ml. U krvnoj slici mi nije jasno-mid je 0. 6 i pise ovako "mid cells may include less frequently occurring and rare cells correlating to monocytes, eosinophils, basophils, blasts, and other precursor white cells -ako moze objasnjenje. Imam bolove tokom mokrenja, a i nakom mokrenja odredjeno vreme se bol zadrzava u vaginalnom delu (neprijatan bol) . Pijem caj od biljne mesavine 1, 5 l dnevno, i palisept tablete na biljnoj bazi 3x2. , odlucila sam se za ovu terapiju jer sam imala e. Coli pre 4 godine (sad imam 24) i lecila sam je antibioticima, inekcijama, bezuspesno, dok mi urolog nije prepisao nistatin, koji je pomogao, lecila sam se nekih godinu dana. Znam da je uporna i da se teze leci, ali htela bih da znam da li mislite da je terapija - biljna odgovarajuca, ili treba da pijem nistatin. Savetovali su me da pijem caj od nevena za imunitet, i male klicine svezeg celera, htela bih da cujem vase misljenje o tome, i za kraj mozda najvaznije, koji bi mogli da budu uzrocnici prvenstveno pojave, a i naknadne pojave posle 4 god. I samo da napomenem da sam bila kod lekara opste prakse koji mi je prepisao palitreks. Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Zamolio bih vas da se malo potrudite na ovim stranicama da iscitate sta je sve napisano za
      lecenje eserihije pa ce vam dosta toga biti jasnije.