Postovani, brisom glansa mi je utvrdjena prisutnost eserihije koli i klebsielle oxitoke u velikom broju. Terapiju sam poceo po preporuci lekara amoksiklavom, zatim daktanol kremom, hloramfenikolom, dovicinom, ciprinolom i diflucanom. Pijem urovital i slicne kapsule na bazi brusnice, pojavilo mi se pocetkom juna i ne prestaje. Posebno se javlja crvenilo nakon ejakulacije, tako da mi je gotovo zabranjen sex, cak i sa zastitom. Zanima me koliko lecenje traje, kao i neki prirodni preparat. Molio bih vas da mi posaljete odgovor na moj email

    Odgovoreno: 03. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Vise ne uzimajte antibiotike.
      pocnite odmah sa sirupom polinesian noni, caps. Acidophillus i tab. Paraproteks.
      lokalno mazite kantarion ulje.
      javite se posle mesec dana. Inace ovu terapiju sprovodite dva -tri meseca.
      u ranijim pitanjima nadjite sajtove koje sam davao a na kojima se mozete informisati o
      predlozenim preparatima.