Posovani doktore, spermogramom mi je dijagnostifikovana polispermija, ali pokretljivost spermatozoida i njihova morfologija je dobra, pa sam hteo da vas pitam da li se ona leci, tj da li postoji neka terapija i od cega se sastoji? Unapred vam hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 03. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Ako je vase pitanje bilo pod brojem 67496 od 01. 09. 2010. God. Onda neznam sta vam nije jasno.
      dao sam kompletnu terapiju.
      ako to nije vase pitanje onda i za vas vazi ali samo fitoterapija koju sam tamo predlozio.