Poštovanje, mako sdruge strane. . . Problem je sljedeći. . . Prije dva mjeseca sam počeo osječati ajmo reči lutajuču bol. . Neki put sam imao filing da me boli mjehur, neki put ko da me testis, neki put prepona, uglavnom nedefinirana bol koja nije jaka ali je prisutna. . . Ne znam šta da radim. . . . Dali se trebam uspaničiti, da li trebam doktoru opče prakse ili urologu. . Koje pretrage bi bile podobne?. . Sve sexualne odnose sam imao sa kondomom. . Imam 20 godina. Hvala na strpljenju. . . Lp

    Odgovoreno: 31. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da ste se prehladili.
      uradite laboratorijski pregled krvi i mokrace. Ako ovi nalazi budu dobri,
      uzimajte samo vece kolicine tecnosti. U slucaju da nalazi ne budu dobri,
      javite se urologu.