Koja je najbolja terapija kod lecenja zapaljenskog procesa prostate? Koji su najbolji lekovi i suplementi i sta je najbolje koristiti do uspjesnog i potpunog izlecenja? Unapred hvala

    Odgovoreno: 31. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Ako tegobe ne iziskuju antibiotsku terapiju, onda se uzima dosta tecnosti
      a ja ordiniram i fitoterapiju u trajanju od nekoliko meseci.
      ja preferiram: paraprotex, probiobalance, oxymax, pro-state power.
      www. Calivita. Com
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs