Pozdrav, ja sam mlad, 20 godina, ne treniram nista mada pesacim dnevno barem 10km, vitak sam, visok, ne pusim, ne pijem. Moj problem je u erektilvnoj disfunkciji. U toku predigre nisam sposoban da dovedem do erektivnog stanja, ili ako se to dogodi nije dovoljno dugo da bi doslo do penetracije ili seksulanom odnosu. . . Uzeo sam da probam i neke tablete za potenciju ali nisu delovali u tolkoj meri ko sto sam se nadao. . . Dobijao bih samo jutarnju erekciju od njih, nista znacajno. . . Da li ima neka terapija, neki savet, nesto sto bi ste mi preporucili. . . Hvala u napred

    Odgovoreno: 30. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Uzimajte biljne preparate juice polinesian noni, rhodiolin, panax ginseng,
      vital man.
      nadjite i klinickog psihologa pa idite kod njega na tretmane a iscitajte i sve
      na internetu o ed i upraznjavajte predlozene vezbe.