Imam 27 godina u braku sam i imam problem impotencije, ovaj problem vucem jos od srednje skole, i potrazio bih pomoc lekara, posto do sad nisam. Iskreno mi postaje veliko opterecenje, cak mi je i brak u neku ruku ugrozen. Bio bih vam zahvalan ako bi mi bili od pomoci! Nadam se da ce te mi odgovoriti, unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 28. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Da nadjete dobrog klinickog psihologa kod koga ce te ici na terapiju.
      mozete uzimati i biljne preparate: rhodiolin, panax ginseng, omega 3,
      juice polinesian noni.