Nakon kompletnih analiza imam srednje uvećanu prostatu i stalni pritisak u dnu abdomena. Koristio ciprocinal i tamsol uz higijensko prehrambeni tretman. Sada novi problem. Nakon ponovne male prehlade ponovio mi se pojačan bol na starom mjestu sa jednim dodatkom. Dešava mi se tzv. "suva ejakulacija"šta je uzrok i da li je to povezano sa akutnim stanjem. Ponovo na svoju ruku uzimam tamsol bez antibiotika. Da li je stvar prolazna. To mi se prvi put dešava! Vaš tot.

    Odgovoreno: 27. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Uzimajte palitrex a 0. 5 3x1 nedelju dana.
      uz palitrex nadjite paraproteks, probiobalance i oxymax kapi.
      koristite ih najmanje tri meseca.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com