Postovani, da li mozete da date komentar na sledece rezultate urina: izgled-bistar, boja-zuta, reakcija-kisela, proteini-1, glukoza-negativan, urobilinogen-negativan, bilirubin-negativan, aceton-negativan, eritrociti bledi 3-5, leukociti 3-5, urinokultura-zasejane podloge su ostale bez porasta. Imam povremeno bolove u donjem stomaku i probadanje pozadi u nivou bubrega. Sta bi moglo biti i da li trebam jos neke analize da uradim. Doktori misle da je pesak u pitanju, i rekli su mi da uzimam sto vise tecnosti, prolom vodu i uvin caj. Pozdrav

    Odgovoreno: 26. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Mozete uraditi ultrazvuk bubrega i nativni urotrakta na rentgenu.
      njima iskljucujete kalkulozu bubrega i uretera na bolnoj strani.
      nalaz mokrace je uredan.