Postovani doktore vec izvesno vreme patim od ne mogucnosti ejakulacije. Naime sa devojkom imam odnose ali ne mogu svaki put da dozivim orgazam. Molio bih vas da mi date neki savet da li da uzimam neke tablete (u slucaju da je nesto psihicki npr. Nesto za opustanje) ili mozda neke vezbe ili nesto trece. Inace ja se bavim sportom i ne bolujem od neke bolesti. Unapred zahvalan. . Pozz

    Odgovoreno: 25. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa: stress management b complex tab 2x1
      rhodiolin caps 2x1 pre jela
      ginkgoxc 1 tab. Posle jela
      sirup polinesian noni 2x1 supenu kasiku prejela.
      javite se na moj e mail posle mesec dana koriscenja ove terapije.
      o preparatima se informisite na sajtovima koje sam davao u prethodnim odgovorima.