Poštovani! Već dve godine imam problema sa uvećanom prostatom. Došlo je do uvećanja do dimenzije 61-43-44. Rečeno mi je da je to preveliko uvećanje u odnosu na moje godine (55) . Osim toga osećam stalnu težinu u donjem delu stomaka, malaksalost i probleme sa pražnjenjem. Došlo je i do povećanja nivoa uree i kreatina. Pio sam antibiotike, koristio sve biljne preparate za prostatu i tamsol za olakšavanje izmokravanja. Jedno vreme se malo smanjila ali sad se opet uv ećala na 61-43-43. Šta mi je dalje činiti, dali preporučujete da koristim preparat proskar i objasnite mi nalaz sa eha nehomogene strukture sa kalcifikacijama. Unapred vam se zahvaljujem. Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Nadam se da kontrolisete psa.
      jedno od resenja je i operativno -prostatectomia.
      ulazite u stanje opstruktivne uropatije-odnosno velika prostata vam
      otezava mokrenje zbog cega rastu azotne materije u organizmu.
      inace nalaz eho je u redu.
      sto se tice proskara ja licno vam to ne preporucujem. Mislim da je najbolje
      da se operisete.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #67075

    • Povecanu prostatu lijecim sa prostamolom uno vec devet mjes. Sad trosim ayurstate india herbs dali ce rezultati biti bolji i dali cu uspjeti smanjiti i izlijeciti prostatu kakooni navode?