Ja sam sekeras na insulinu sam od 2003-ce, od nedavno imam problem sa moim penisom, vecito je suv i pica mu nadvoresna koza ukoliko pokusam da ga otvorim. Glava je kao da stalno jedna koza otpada. Izinite zbog padeza i vulgarnosti ali to je moj najbolji srpski. Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 25. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da imate kandidijazu a sto je zbog diabetesa.
      pokusajte sa: paraproteks tab 2x2 pre jela
      probiobalance 2x1 tab. Sazvakati izmedju jela
      sirup polinesian noni 2x1 poklopac pre jela
      omega 3 kapsule-jedna posle jela
      ako za mesec dana ova terapija ne da razultat onda sledi operacija circumcizija-
      obrezivanje