Poštovani, već mesec dana imam problem sa bakterijama u urinu. Poslednji nalaz mi je pokazao enterokokus spp i stafilokokus spp. 2000/ml. Leukocita 1-2. Tegobe koje imam jeste neprijatan miris, a čajevi mi ne pomažu. Na svoju ruku sam pila ciprocinal 500, 5 dana. Molim vas za pomoć.

    Odgovoreno: 26. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Antibiotike sada vise ne uzimati.
      dosta tecnosti i cajeva.
      paraproteks tab 2x1 pre jela, probiobalance 2x1 sazvakati izmedju obrola,
      kapi oregano 3x4 kapi u casi vode, omega 3 jedna kapsula posle jela.
      javite se za mesec dana.
      sajtovi obavestenja za preparate su dati u ranijim odgovorima.