Imam problem u vezi eserihije coli, osecam peckanje i bol dok mokrim i to me mnogo boli, pa me zanima postoji l nesto da izlecim ovu bakteriju, sta mi vi predlazete?

    Odgovoreno: 24. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Prvo, sednite i prelistajte unazad pitanja sa slicnom problematikom.
      predlozio bih vam terapiju suplementima i rad na jacanju imuniteta.
      ako vas vise o toj terapiji zanima a ne nadjete u prethodnim pitanjima,
      onda mi se javite na moj e mail uz obavezno pozivanje na broj i datum ovog
      pitanja.