Imam bolove u donjem stomaku, osecaj je kao da mi se nesto "vuce" i kada u tom trenutku pokusam da uvucem stomak ili cucnem bol postaje ostriji, bila sam kod ginekologa i ima gljivice ali ginekolog mi kaze da od toga nemogu imati bolove, pa sam bila kod lekara opste prakse i ona me poslala na test urina koji je: zamucen i zut, gustina 1. Ooo proteini, glukoza, ketonska tela, bilirubin nitrirti i krv neg i uribillinogen normalan, eritrociti 2-3 svezi leukociti 4-6 epitelne celije 3-5 plocaste bakterije malo dr mi je dala palitrex i nustatin (zbog gljivica) ali je problem sto me bolovi ne prolaze sta dalje?

    Odgovoreno: 24. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Obavezno uzmite paraproteks 2x2 tab, probiobalance 2x1 tab. Dnevno sisati,
      omega 3 jednu kapsulu posle jela, rhodiolin 1 kapsulu pre dorucka.
      ovu terapiju uzimajte 3 meseca pa se javite.
      o preparatima se informisite na sajtovima koje sam dao u nekom
      od prethodnih pitanja.