Postovani, problem je sledeci. U poslednje vreme sam primetio jako blago curenje iz penisa kad nije u erekciji, u pitanju je bela ili belo-zuckasta tecnost koja cak i ne curi vec je glavic uvek vlazan i neprijatnog je mirisa. To mi se ranije nije desavalo. Ponekad se na periode izgubi ali se ponovo javi. Da li je u pitanju neka polno prenosiva bakterija ili je mozda neka infekcija? Ukoliko mislite da znate sta je u pitanju, da li mi mozete reci kako i koliko se dugo leci, da li mogu da imam bezbedne sexualne odnose? Nemam nikakve bolove, kao ni svrab ili peckanje. Postojao je blagi svrab u pocetku kada sam to primetio ali se to izgubilo, a ta "tecnost" se pojavljuje. Pomalo sam uplasen. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Uraditi bris uretre na bakterije i gljivice kao i bris uretre na gonokoke.
      uradite i identifikaciju trihomonas vaginalisa iz urina.
      partnerka da uradi vaginalni sekret.
      lecenje oba partnera posle nalaza briseva i odnosi sa zastitom.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #66919

    • Kola Pepsi Kola 02. 08. 2014.

      Ja nisam jos imao polne odnose a isti prbolem imam, sta kod mene moze biti?