Upomoc. . . Epididimitis me muci vec dva meseca, desni testis me ziga i pecka, takodje mi je ustanovljena i hidrokela, , nimalo mi nije bolje nego prvog dana, , od lekova sam pio amoksiklav -7dana hemomicin -5dana amoksicilin -10dana ciprocinal -10dana sve vreme pijem hemoral forte i multivitamine. Sada su mi lekari ubacili i nistatin uz ciprocinal i hemoral. . . Urin, urinokultura i spermogram kao i spermokultura su u redu. . . Molim vas pomagajte jer niko ne moze da me izleci. Postoji li lek, sta da radim?

    Odgovoreno: 21. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Neka vasi doktori vide da se slucajno ne radi o torziji testisa.
      posaljite mi laboratorijske analize krvi i mokrace od prvog dana bolesti
      na moj meil ali izvorno ceo nalaz a ne vas komentar istoga.
      pozovite se na broj ovog pitanja i datum.
      usput u terapiju obavezno umesto nistatina ukljicite acidophillus
      i paraprotex. Videti sajtove koje sam davao za informaciju o ovim
      preparatima.