Postovani doktore, vec gotovo pola godine imam hronicni nebakterijski prostatitis. Simptomi su nagon na mokrenje nakon mokrenja, bolna prostata, ucestalo mokrenje, nedovoljno praznjenje, bolovi iznad korena penisa i u stomaku. Vec sam vam se ranije obracao, preporucili ste calivitine preparate, ali na zalost oni mi nisu mnogo pomogli. Zbog toga sam, kao i zbog pogorsanja situacije bio prinudjen da se obratim jednom od najvecih strucnjaka iz oblasti urologije kod nas, jednom od glavnih ljudi uroloske klinike u beogradu. Terapija tri meseca, tamsol, 10 dana diklofen, profertil tablete, tri meseca. Kako mi je spermogram ok. Hteo bih da vas pitam, kakvo je vase misljenje o leku profertil, a u lecenju hronicnog nebakterijskog prostatitisa. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 23. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Profertil je po sastavu:
      l-carnitin 440 mg
      l-arginin 250 mg
      coenzym q10 15 mg
      vitamin e 120 mg
      zink 40 mg
      selen 60mcg
      slican je prohedu plus po sastavu.
      znate, bilo sta da uzimate za vase tegobe, to mora dugo da bude. Videt cemo kako ce ova kombinacija da vam pomogne.