Poštovani, živim u agoniji koja traje već dve pune godine zbog najpre dokazane nestručnosti urologa koji su me lečili u rodnom požarevcu (doktorka nije htela da me pregleda, radi bris, tvrdila da hlamidiju ubija kapsulom dovicina, da kondilome ne mogu da imam, a ja bejah totalno ne upućen misleći da žena zna šta radi) . Mesecima sam napamet lečen od tobože gljivica i sa 8 vrsta jakih antibiotika u različitim kombinacijama i količinama. Na kraju sam dobio rapten duo, sa savetom da se smirim jer mi nije ništa. Očajan odlazim na studentsku polikliniku u beogradu, i posle 8 meseci pronađena je hlamidija t. Dve kure dovicina i hemomicina ali simptomi nisu nestali iako je drugi bris bio negativan (simptomi: bolovi i pečenje u predelu bešike i uretre, bolovi u malom stomaku, pečenje i žarenje pri mokrenju) . Ponovo sam u požarevcu i sve to ispričah drugom lekaru. Žena me je uputila da uradim briseve, svi nalazi negativni (tačnije urin i brisevi sterilni) , ja u bolovima, agonija sve veća. . . Moje pitanje za vas: da li se u beogradu rade testovi na hlamidije, miko i ureaplazme poverljivo, pouzdano i besplatno jer nisam u mogućnosti da po peti put plaćam testove i bacam pasulj da li će biti pouzdani? I na kraju, ako je recimo situacija takva i ja imam hlamidiju 2 godine, kakve posledice ostaju? Bezgranično zahvalan na odgovoru!!!

    Odgovoreno: 25. 08. 2010.
    • Poštovani,
      U svim privatnim i bolnickim laboratorijama su nalazi pouzdani tako da o
      tome ne treba da razmisljate.
      kod vas postoji malo i psihicka nadgradnja iako su kod nekih smetnje urogenitalnih
      organa dosadne.
      predlazem vam da antibiotike vise ne uzimate i da pokusate lecenje probiotik kapsulama,
      sedativima i ako ste ikako u mogucnosti paraproteks tab 2x1. Ovu terapiju uzimajte
      tri do sest meseci.