Postovani, prije dest godina sam imao operaciju hernije na desnoj strani, prilikom te operacije hirurg mi je reka da je hirurski obradio i moj desni testis jer navodno je bila neka "ljuskica"oko njega koju je "ogulio". Sad mi je desni testis puno manji i puno meksi nego lijevi. Interesuje me da li ta operacija moze uticati namoju plodnost jer u skorije vrijeme zelim raditi na potomstvu. Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 20. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Imate levi testis koji je pretpostavljam normalne velicine.
      smatram da nemate razloga da brinete zbog stanja na desnom testisu.
      uostalom, proverite spermogram.