Mojoj cerki od tri ipo godine je otkrivena bakterija u mokraci proteus mirabilis, pa vas molim da mi, ako je moguce sto pre odgovorite kako da se sto pre otarasimo toga, koji je najbolji i najefikasniji nacin. Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Proteus mirabilis je bakterija iz porodice enterobacteriaceae.
      ulazi u sastav mikroflore digestivnog trakta i tipicni je predstavnik
      "oportunistickih" bakterija/onih koje se narocito razmnozavaju kod
      oslabljenog imuniteta/.
      iz ovoga proizilazi da treba detetu jacati imunitet pravilnom ishranom. . . . . . . . Itd.
      antibiotike nemojte davati za ovu bakteriju sem mozda kod jako loseg stanja.
      dajte puno tecnosti i cajeva devojcici. Od fitopreparata joj mozete davati
      juice polinesian noni pola kafene kasike ujutro pre dorucka sa casom vode i lion kids
      multivitamin, sve iz palete cv international.
      informisite se o predlozenim preparatima na sajtovima koje sam dao u prethodnim
      odgovorima.