Pitanje za urologa nadam se da cete imati strpljenja i procitati ovo imam 32 godine i imao sam upalu prostate prije 4 godine i pronadjena je e-coli bakterija, lijecen sam antib. . . Dosta dugo i nakon izvjesnog vremena ljekar je konstatovao da se prostata vratila u normalnu velicinu i pregledomurina rekli su da nema e-coli, , , ali ja jos uvijek vec 4 godine imam konstantne bolove u donjem dijelu trbuha koji se prenose isto i u predjelu anusa odnosno repne kosti, , , prosao sam veoma mnogo pregleda, cistoskopija, kolonoskopija, gastroskopija, onda radili su mi i mri ali sve je ok, , , ali ja jos uvijek imam uzasne nepodnosljive bolove, , moram naglasiti da od kako sam imao upalu prostate nemam vise erekciju onog inteziteta koji je bio prije i jos kad imam bolove tesko dostizem erekciju, kad nemam bolove sve je ok sa erekcijom, , , posle ejakulacije bolovi se smanje, ponekad na nekoliko sati a ponekad nekoliko dana i tako u krug vec 4 godine, , , u zadnje vrijeme osjetio sam da mi sperma ima neugodan miris, urin takodje, , , prvo pitanje je iskreno molim za savjet sta dalje da radim i dali trebam jos neke preglede uraditi, , , a drugo pitanje dali na moju inicijativu ljekari hoce odnosno mogu odstraniti prostatu ako je ona stvara bol cak i ako nema vidljivih promjena na njoj, i kakve su posledice posle odstranjivanja prostate, , , iskreno spreman sam i na to samo da se rijesim bola, znam da 99% slucajeva koji su odstranili prostatu nemogu vise imati erekciju ali i to bih prihvatio samo da se rijesim bola, molim za savjet i odgovor na moja pitanja i iskreno se zahvaljujem

    Odgovoreno: 20. 08. 2010.
    • Poštovani,
      U 32. Godini jos niko nije odstranio prostatu i o tome vise ne razmisljajte.
      moj vam je predlog vrlo prost i logican. Do sada ste iscrpli sve moguce preglede i analize.
      predlazem vam dugo /od 3 do 6. Meseci / uzimanje biljnih preparata iz
      palete cv international jer kao sto vidite tretmani i lekovi akademske
      medicine nisu urodili plodom ni posle 4. Godine.
      od preparata: paraproteks, acidofillus, oregano kapi, omega 3, juice polinesian noni.
      o istima se obavestite na sajtovima koje sam dao u prethodnom nekom pitanju.
      mozete se javiti i na moj e mail uz poziv na datum i broj ovog pitanja.