Postovani, u spermi su mi se pojavili braonkasti tragovi koji se izbacuju na pocetku ejakulacije, ostatak ejakulata je normalne boje. Posle radjene urinokluture nisu pronadjene bakterije. Da li treba da ponovim testiranje i koje bi jos pretrage trebalo uraditi. Da li se radi o upali prstate ili urinarnog kanala. Simptomi su se pojavili posle seksualnog odnosa sa suprugom koji se desio prvi put posle nekoliko meseci. Ne postoje bolovi niti problemi pri mokrenju.

    Odgovoreno: 23. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o zapaljenju prostate i da imate hemospermiju.
      predlazem vam da se javite urologu za dodatna ispitivanja a u terapiju
      da uvedete pored kovencionalne terapije i paraproteks, probiobalance,
      oxymax i oregano kapi.
      u prethodnim odgovorima sam dao sajtove za informaciju o preparatima.