Postovani, imam problem vezano za fimozu. Nemam nikakav problem sa prevlacenjem koze preko glansa, ali prilikom erekcije koza jako zateze i postaje veoma bolno a glans ne stoji pravo vec je povijen. Potreban mi je strucan savet, da li je taj problem bolje resiti circumcizijom ili nekom metodom izduzenja ili razvlacenja koze? Hvala puno unapred.

    Odgovoreno: 19. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Radi se o skracenom frenulumu /frenulum breve/.
      moze se samo on resiti operativno frenulotomijom, ili pak u sklopu
      circumcizije-operacije za fimozu.