Postovani, vec oko godinu i po dana imam problema s erekcijom. U pocetku su to bili povremeni problemi koji su nakon nekoliko dana prolazili, medjutim u zadnjih par mjeseci je postalo "normalno" stanje. Naime, tesko postizem erekciju, a i tad to je nekih 70% od normalnog stanja kako je bilo "u srecna vremena". I tad je tesko odrzavam i ukoliko odnos potraje malo duze dolazi do katastrofe. Usto, obim penisa mi se znacajno smanjio, tako da mi se nekad place kad vidim sto je ostalo od "one ljepote". Imam dosta stresan posao, privatno imam nekih problema koji me opterecuju vec duze vrijeme, ali me zabrinjava sto nemam ni jutarnje erkcije. Nisam alkoholicar, ali volim da popijem po 2-3 pica dnevno. Bukvalno 2-3 i nije bas svakog dana, ali jeste cesto. Takodje sam i pusac vec 15 godina. Pravio sam pauze i sa picem i cigaretama medjutim situacija se nije mijenjala. Naglasio bih da sam imao dosta partnerki i da nikad nisam koristio kondom. Malo posto su ovi problemi poceli poceo sam da izlazim sa prelijepom, zanosnom, super atraktivnom djevojkom koju obozavam i otad imam odnose samo s njom, ali situacija je sve gora. Ona nema nikakvih problema pa pretpostavljam da se ne radi o nekoj polnoj bolesti. Molim vas da mi date neki nagovjestaj o cemu bi moglo da se radi, da znam otprilike sto da ocekujem, a kod nekog urologa cu svakako poci, jer ovo je stvarno frustrirajuce, narocito kad se sjetim koliko sam nezasit nekad bio. I uzivao u tome! Veliki pozdrav i unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 19. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Proverite da nemate zapaljenje prostate kod urologa.
      ako toga nema, potrazite pomoc klinickog psihologa.
      predlazem vam da odmah pocnete sa uzimanjem biljnih preparata
      iz programa cv international: paraproteks, probiobalance, omega 3, rhodiolin i
      sirup polinesian noni.
      o njma se informisite na sajtovima koje sam davao u prethodnim odgovorima.