Već više od tri godine muče me subfibrozna stanja sa temperaturama 37-37. 5 c. Često mi je u mokraći izolovana masa bakterija e. Colli ili kleibsiella uglavnom sa pojavom do 6 le i do 2o e u sedimentu. Sedimentacija uglavnom od 12-20 i holesterol malo povišen do 7 mmol/l kao i pozitivnim nitritima. Prije dvije godine pronađen mi je coxaci virus (nalaz igm 48 u/ml) . Prije 10 dana izolovana je u vaginalnom i cervikalnom brisu bakterija e. Colli i candida spp a prije 3 dana u urinokulturi nisu izolovane bakterije. Danas i unazad 3 dana imam opet povišenu temperaturu od 37 do37. 5 povremeno, osjećam bolove u mišićima, opštu slabost, vrtoglavicu, učestalo i otežano mokrim, osjećem i tupi slabi bol u predelu bubrega i jajnika. Liječenje je bilo kombinovano antibioticima uglavnom u skladu sa antibiogramon. Pila sam i neke prirodne preparate za jačanje imuniteta, kao i čajeve za izmokravanje. Ne znam šta da radim trenutno jer imam temperaturu a bakterije nisu u urinokulturi izolovane.

    Odgovoreno: 19. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Mislim da je u pitanju kandidijaza i predlazem da uzimate:
      paraproteks, ac zymes, omega 3 i oxymax u trajanju od najmanje tri meseca.
      o preparatima se informisite sa sajtova koje sam davao u prethodnim odgovorima.