Postovani molim vas za pomoc. Duze vreme imam problem sa erekcijom. Kada sam sa devojkom cesto ne moze da mi se digne i to stvara psihicki problem sa kojim ne izlazim na kraj. U zadnje vreme prilikom odnosa ukoliko me partnerka zadovolji oralno sve je u redu a kad zalim da udjem u nju dolazi do totalne katastrofe, naime spusti mi se i nisam vise ni za sta. Probao sam jednom vijagru da koristim i bilo je tad i narednih par dana sve ok a posle toga opet ista muka. Ne znam vise sta da radim totalno sam u bedaku i psihicki rastrojen. Molim vas za pomoc jer ne znam vise sta da radim. Ne mogu nikome da se obratim od sramote a ne mogu vise ovo da istrpim. . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 16. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Kako i sami kazete problem koji vas muci je psihicke prirode.
      zato treba da se javite psihologu ili prihijatru, najbolje onom
      koji radi privatno, jer je to njihov posao. Nema sta da vas bude sramota.
      oni jedva cekaju takve pacijente. Uostalom, takva vam je bolest.
      to ce oni sigurno razresiti.