Postovani, imam nekoliko ptanja. 5-og avgusta uradjen mi je hiruski zahvat (cirkumcizija) sve je proslo dobro hvala bogu. 12-0g su mi skinuli konce, ostala su mi jos dva na predelu frenuluma. Mene brine sto mi je na predelu frenuluma bilo malo krvarenje nakon skidanja konca, a sada mi se pojavila neka bela tecnost, ne mnogo ali mi smeta, stalno mi se lepi za donji ves. Malo me plasi. Ja mislim da sam polu obrezan, jer mi kozica prekriva 50% glansa. Takodje imam problem posle skidanja konca na kozici imam malo ostecenja, kao male crvene ogrebotine koje me ne bole pa bih da pitam kad ce to da prodje i da li treba nesto da mazem. Hvala

    Odgovoreno: 16. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje da idete na previjanje par puta jos a ako niste u mogucnosti onda je
      dovoljno samo pranje toplom vodom i sapunom a potom nasprejajte geokorton sprej,
      a ako toga nemate, onda namazite hloramphenicolom.