Postovani, moja beba ima 13 meseci i ima okultni spinalni disrafizam, tj. Spina bifida zatvorena. U lumbalnom delu je operisana 26. 07. 2010. Godine i od tada ne mokri, nego preko dana stavljamo kateter na svaka tri sata, a nocu ne. Da li je to uobicajeno posle operacije i posle koliko vremena ce poceti normalno da mokri?

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.

Komentari na pitanje: #66453

    • Postovana mama, ukoliko vidite ovaj komentar, obzirom da je proslo dosta vremena od dana kada ste postavili pitanje, volela bih da mi odgovorite kako je sada vasa beba? Da li ima nekih posledica operacije? Zbog cega je uopste bebica operisana, da li je imala nekih neuroloskih smetnji? Koji neurohirurg je izvrsio operaciju? Ovo vas pitam obzirom da moja cerkica ima slicnu dijagnozu.