Prilikom ejakulacije sa spermom mi bude pomesano malo krvi. Posle toga prilikom mokrenja u pocetku mokrenja mi se takodje pojavi malo krvi i to prestaje posle dan dva a jednom mi je trajalo celih nedelju dana. Kada mi se to prvi put desilo osetio sam ostar bol (kao da me igla ubola) u korenu penisa kod anusa. Nikakve terapije nisam koristio do sada. Prilikom ejakulacije osecam peckanje u penisu (mislim u mokrcnom kanalu) . Sve ovo mi se cesce desava zimi neg u drugim godisnjim dobima. Molim vas da mi odgovorite. Hvala unapred. Anton

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Treba da se obratite urologu i da se sprovede kompletno urolosko ispitivanje.
      verovatno se radi samo o zapaljenjskom procesu ali treba iskljuciti i eventualno
      ozbiljnije obolenje.