Postovani, godinama se mucim sa urinarnim infekcijama. . Prisustvo eserihije varira od 500000, do 1500000. Poslednji nalaz je pokazao 10000000. Isla sam kod nefrologa, preporucila mi je da pijem samo 3 litra tecnosti. Posle mesec dana, ponovila sam klasicnu alalizu. I dalje je masa bakterija, dosta leukocita, dosta epitalnih celija, dosta sluzi, nitrati. . Osecam se kao hipohonder, jer imam osecaj, kad god se obratim lekaru da u vazduhu visi: "nemas rak? Zamaras. . Sta da radim? Kome da se obratim? Pzdrav!

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovana,
      O eserihiji je mnogo odgovarano na ovom sajtu. Potrudite se da to ispregledate.
      eserihija se tesko a ponekada i nikako ne moze izleciti.
      radite na jacanju imuniteta, uzimajte dosta tecnosti, cajeva, biljnih preparata a
      antibiotike po ab samo kada imate velike tegobe.
      ja preporucujem preparate iz palete cv international. Vidite u ranijim odgovorima.