Postovani, imam problem sa testisima. Desni testis je spusteniji od levog i malo je veci. Tacnije, kad ih opipam ne izgleda toliko veci, ali kada gledam u njih desni izgleda mnogo veci, mozda zato sto je dosta spusteniji. Zanima me da li je to neki problem oko koga bih trebao da se brinem ili eventualno odem kod urologa? Takodje sam hteo da vas pitam da li je normalno to sto mi je desni testis spusteniji od levog? Hvala.

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje da na ultrazvuku proverite da u skrotumu nema izliva, kao i da je tkivo testisa
      normalne gradje.
      ako je sve to normalno, onda nema razloga za nikakvu brigu.