Doktore dobar dan. Imam 20 godina. Imao sam oralni sex sa devojkom a imali smo neke bakterije. Bakterije od kojih mi se ljusti koza na glavicu, i pojavljuju se crvene tackice, i svrbucka. U glavnom ona je bila kod ginekologa jer joj je sekret promenio boju i imao je cudan miris a i nju je svrbuckalo. U glavnom, imali smo oralni sex dok je stanje takvo bilo, i meni se pojavljuje ispod oka, na licu, iste tackice i isti svrab ali na licu. Vec mi se to dugo pojavljuje, ne znam kako da se otarasim toga. Ponekad kad se probudim i sa jedne i druge strane oka mi se pojavi kao oziljci od spavanja, mala udubljenja, ali ja mislim da to nije od spavanja jer sam i na glavicu imao ista udubljenja koja nestanu. . . Kada je ona bila kod ginekologa, rekla mu je za mene, i on je rekao da koristim kremu -daktanol-, a ona je koristila vaginalete i neku kremu koja se trosi za tri dana jer ima 3 aplikatora! Ona se uvek izlecila, ja nisam, i vecito imamo problem sa tim molim vas pomozite, muka mi je vise od toga!

    Odgovoreno: 12. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite bris koze prepucijuma na bakterije i gljivice a isto mozete
      uraditi bris sa promene na kozi.
      lecenje je posle nalaza.
      mozete koristiti paraproteks tab, probiobalance tab i omega 3 caps.
      informisite se o njma sa sajtova koje sam u nekom od prethodnih odgovora dao.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #66324