Postovani imam crvenilo na kozi penisa tacnije gledano iz pticije perspektive negde na sredini, koja je tamnije crvene boje a danas sam primetio kao da je na tom mestu neka mala crvrnkasta ranica ali kada prevucem prst preko nje ne osecam neravnine. To traje vec pet dana, u pocetku je "jako" svrbelo a posle pocrvenelo, da bi se danas pojavila i kao ranica koja svrbi i pecka kada dodirnem to mesto. Napominjem da sam se dan pre nego je sve to pocelo prehladio i dobio upalu grla pa je moguce i da je do pada imuniteta. Imam stalnu vezu i nisam imao nikakve odnose sa drugim devojkama, takodje odrzavam licnu higijenu. Molim za vasu pomoc jer ostao sam bez posla pa nemam overenu knjizicu da odmah odem kod urologa. Hvala vam unapred a saljem vam i fotografiju problema.

    Odgovoreno: 12. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Koristite cansen mast, a ako ste u mogucnosti i paraproteks tab
      i ac zymes kaps.
      o preparatima se informisite na sajtovima koje sam dao u nekom
      ranijem odgovoru.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #66312

    • I ja imam problem sa tim crvenim tackicama na penisu, obratio sam vise paznje na higijenu medjutim sada je situacija da se kao glavic peruta, i kao da se skuplja nzm kako se to zove, skrama mozda. . . Sve to sam primetio pre 15ak dana, i nisam imao odnose bez kondoma. . . Molim vas za neki savet, jer pocinjem da panicim. . . Hvala unapred