Moj problem je da već neko vreme dok mokrim doživljavam peckanje nekad jačeg a nekad slabijeg inteziteta. Nema nikakvih vidljivih tragova, crvenila niti sl. Doduše ostaju mi na donjem vešu tragovi, žućkasti tragovi bez mirisa. Bio sam kod dermatologa jer sam mislio da sam zakačio neku infekciju, uzeli su mi bris, ispostavilo se da nemam ništa. Ali ovo i dalje traje, naravno mislio sam da će proći jer nemam ništa jel. Još da dodam, duž donjeg dela penisa ponekad kad prodjem prstom osetim blagi svrab i peckanje u isto vreme, najviše kad je penis u erekciji. Unapred hvala na savetu.

    Odgovoreno: 10. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Ponovite briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i obe mikoplazme.
      uradite mikroskopski pregled urina i urinokulturu.
      partnerka neka uradi vaginalni sekret, vaginalni bris i cervikalni bris
      kao i briseve na hlamidiju i obe mikoplazme.
      ako se ne izoluje nista onda mi se javite.