Da ki je tacno da je sperma posle apstinencije od nedelju dana, gusta, a posle svakodnevnih ili svakog drugog dana, ona je mlecno bela i lici na vodu, nema gustinu, samo kapi. Hvala vavm najlepse i srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 09. 08. 2010.

Komentari na pitanje: #66160

    • Pistovani, napisali ste mi na e-mail, da postoji odgovor na to pitanje, probao sam da ga nadjem, ali nisma uspeo. Da li biste bili toliko ljubazni ra mi ga ponovite. Verujte, veoma mi je vazno. Unapred hvala, srdacan pozdrav. Napisite i gde modu da upaltim donaciju, kod vas licno ili postoji neka uplatnica?