Postovani, vec mesec dana sam prehladjena, boli me grlo i cesto mokrim. U mokraci ima dosta bakterija i sluzi, pijem ciprocinal. Osecam bockanje, zarenje i iritaciju na malim usnama i mokracnog kanala pri hodanju, tusiranju, seksualnom odnosu i posle mokrenja. Da li treba da obavim jos neku analizu? I da li postoji neka mast koja moze da ublazi tu iritaciju? I da li treba izbegavati seksualne odnose dok traje terapija? Hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da imate i kandidijazu.
      utadite vaginalni sekret a ciprocinal prekinite.
      mazite spolja cansen mast a uzmite da pijete paraproteks i ac zymes.
      o ponudjenoj terapiji se informisite na:
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com