Postovani, po do sada procitnim odgovorima zakljucujem da imam fimozu. Problem nastaje prilikom erakcije, kada treba prevuci kozicu preko penisa. . . To je jako bolno i retko uspe a kada i uspe dolazi do spustanja pensia. Predpostavljam da je potrebna circumcizija? Pa me zanima postupak operacije i koji je period oporakva i ponovnog stupanja u seksualne odnose. Razumecu i ako nedobijem odgovor, ako je moje pitanje slicno sa mnogim na koje ste dali odgovor. Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Circumcizija je obicna, rutinska operacija i prema onome sto opisujete,
      to vam je jedino resenje za vas problem.
      po skidanju ili otpadanju konaca, spremni ste za seks.