Postovani, imam problem sa odrzavanjem erekcije jer nakon postizanja erekcije penis se spusti vrlo brzo sto mi stvara smetnje. Uradjen je veliki broj analiza, ultrazvuk testisa, bubrega, prostate, hormonski status, seprmokultura, urinokultura, ne pusim ne pijem imam 21 godinu, nemam kardiovaskularnih problema. Uradjen je tretman injekcijama pge1, kada sam primio dozu od 20 erekcija je bila 50% a kada sam primio od 40% 90% , doktor mi je rekao da je problem u vensko odlivu ili arterijskom prilivu i da pijem cialis na svaka 3 dana po jedan i da imam seks i da vidim za mesec dana da li cu normalno funkcionisati bez cialisa, medjutim situacija je ostala ista. On mi je rekao da pijem cialis kada hocu da imam seks i toliko. Rekao je da postoji operacija ali da daje rezultate samo par godina pa se sve vraca na staro a ja ne bih pod noz ako je tako. Interesuje me vase misljenje sta da radim, ovaj problem imam od pocetka seksualnih iskustava i traje vec 2 godine, a isto je i kad se samozadovoljavam. Da li postoji nacin da se to resi trajno ili sam osudjen na cialis jer je ovako frustriajuce da po 5-6 puta povracam erekciju tokom sexa. Hvala unapred iz nisa sam pa ako znate nekog mozda ko moze pomoci

    Odgovoreno: 07. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Potrazite misljenje i kod prof. Vinke maletic ili dr milosevica, urologa u beogradu.
      potrazite ih preko interneta. Mozda vas oni mogu uputiti na jos nekoga ko se
      bavi ovom problematikom.