Relativna gustina u mom nalayu o pregledu mokrace je 15 nisam nikada bila bolesna ni od kakve bolesti ovaj pregled mokrace je uradjen preventivno ph kiselo sve je u redu tj negativno osim te relativne gustine koja je 15. Molim vas odgovorite mi

    Odgovoreno: 05. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Verovatno ste mislili na specif. Gustinu i ona se krece od 1. 012 do 1. 025.
      sada u letnjim mesecima treba uzimati vise vode jer se znojimo te tako
      gubimo tecnost i bubrezi nemaju sta da filtriraju te je mokraca
      koncentrovanija.
      uzimajte nedelju dana sto vise tecnosti pa proverite urin.